Nice M3 Bar Bariyer

Nice M3 Bar modeli 24 V DC akımla çalışır. Yoğun kullanıma uygundur. Toplam açılma süresi 1,5 ile 4 saniye arasında ayarlanabilir. Kol sağa ve sola monte edilebilir. Nice M3 Bar modelinin engel tanıma özelliği mevcuttur. İki bariyer senkronize çalışabilir. Otomatik geçiş istemlerine uygundur. Bar Kit ile beraber satılır.

Nice Motor bariyer sistemlerinden Nice M3 Bar modeli genel özellikleri şöyledir: Master / Slave fonksiyonu sayesinde kolaylıkla senkronize çalışabilir.  Robust gövdesi, 1.000.000 kez açılıp kapanmayı garanti eden güçlü yayı ile daha güçlü ve güvenilirdir. Kontrol ünitesinin yukarıda olması ile hızlı ve kolay bakım yapılır.  Hazır fotosel yuvaları ile fotosel bağlantı kolaylığı vardır. Engel tanıma özelliği ve motor hareketi monitörlemesi ile daha güvenilirdir. Kendisine özel harici akü bağlantısı ile acil back-up sistemi kurulabilir.  Kendi gövdesinde flaşör veya opsiyonel trafik lambası bulunur. Enkoder kontrollü hareket ile yavaş başlama ve yavaş durma özelliği mevcuttur. Üzerinde iki adet entegre loop dedektör bulunmaktadır.

Nice Yetkili Servis bariyer sistemlerinden Nice M3 Bar modeli enerji girişi 230 vac’tır. 1,3 A akım çeker. 150 W güce sahiptir. Açılma süresi 1,5 – 4 saniyedir. Tork 100 nm’dir. Çalışma sürekiliği 500 kez / saat’tir. IP 44 tür. Çalışma sıcaklığı -20 / +50 aralığındadır. Nice M3 Bar modeli 400/ 299/ 1215 h ölçülerine sahiptir. Ağırlık 80 kg’dır.

Article By :