Nice M5 Bar Bariyer

Nice M5 Bar modeli 24 V DC akımla çalışır. Yoğun kullanıma uygundur. Toplam açılma süresi 3 ila 6 saniye arasında ayarlanabilir. Kol sağa ve sola monte edilebilir. Nice M5 Bar modelinin engel tanıma özelliği mevcuttur. İki bariyer senkronize çalışabilir. Otomatik geçiş istemlerine uygundur. 4-5 metre kol ile çalışabilir. Bar Kit ile beraber satılır.

Nice Motor bariyer sistemlerinden Nice M5 Bar modeli genel özellikleri şöyledir: Master / Slave fonksiyonu sayesinde kolaylıkla senkronize çalışabilir.  Robust gövdesi, 1.000.000 kez açılıp kapanmayı garanti eden güçlü yayı ile daha güçlü ve güvenilirdir. Kontrol ünitesinin yukarıda olması ile hızlı ve kolay bakım yapılır.  Hazır fotosel yuvaları ile fotosel bağlantı kolaylığı vardır. Engel tanıma özelliği ve motor hareketi monitörlemesi ile daha güvenilirdir. Kendisine özel harici akü bağlantısı ile acil back-up sistemi kurulabilir.  Kendi gövdesinde flaşör veya opsiyonel trafik lambası bulunur. Enkoder kontrollü hareket ile yavaş başlama ve yavaş durma özelliği mevcuttur. Üzerinde iki adet entegre loop dedektör bulunmaktadır.

Nice Yetkili Servis bariyer sistemlerinden Nice M5 Bar modeli enerji girişi 230 vac’tır. 1,1 A akım çeker. 110 W güce sahiptir. Açılma süresi 3/ 6 saniyedir. Tork 200 nm’dir. Çalışma sürekiliği 350 kez / saat’tir. IP 44 tür. Çalışma sıcaklığı -20 / +50 aralığındadır. Nice M5 Bar modeli 400/ 299/ 1215 h ölçülerine sahiptir. Ağırlık 80 kg’dır.

Article By :